Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte gaučovku (PC)

Ahoj. Půjčil jsem si od kamaráda PS4, zahrál si The Last Of Us, a když jsem mu ho vracel, rovnou jsem od něj jel do bohemky pro bezdrátovej ovladač Xbox One S. V sedě u klávesnice už nic, krom online stříleček (který už ani nehraju) hrát nehodlám. Hrát na bezdrátovým ovladači je opravdu pohodlné.

Otázkou tedy zůstává, co hrát? Poslední dobou jsem toho moc nenahrál (nebaví mě u toho sedět), tak bych se do něčeho rád vrhl. Začal jsem znovu Zaklínače trojku, na to chce ale čučet moje a ta teď po večerech spíš šrotí ve zkouškovém.
Nainstaloval jsem si ještě Metal Gear Solid V. Po hodinovém intru, ze kterýho mi o sebe napětím pleskaly půlky, přišla pro mě poměrně nezáživná hra. Nikdy jsem Metal Gear Solid nehrál, dobře mi tak. Přemýšlel jsem, že bych si projel od začátku Assassins Creed, hrál jsem poslední trojku, ale ani jsem ji nedohrál (dvojka se mi líbila).
A ještě mám v PC novou Laru, kterou jsem rozehrál, jak vyšla, ale taky mě moc nebavila. Možná ji začnu znovu s ovladačem (ať se ji naučím ovládat).

A co dál? Máte nějaký tituly, který by se perfektně hodily na gauč? Příběh > všechno ostatní.

TiP ~ Urcite bych ti vrele doporucil zahrat 'Call of Duty: Modern Warfare Remastered', myslim ze tato dle mne jedna z nejlepsich FPS minulosti zaslouzi trochu pozornosti v jeji 'Remaster' verzi. /* Popripade Crysis 1 nemusi byt spatna alternativa, na dnesni sychravé odpoledne, s MPlayer neni nejhorsi THE DIVISION ze zimnim nadechem NewYorku..
Osobne bych nevynechal i Skyrim, od kterého se nekdy nedokazu odtrhnou i dnes ;-)
* Kompatibilni s XBOX ONE ovladac, odzkouseno.
WINDOWS 10 : Mas-li Windows 10 a chtel bys 'Gaucovou' zavodni, na WStore je zdarma Forza Apex ;-)

CoD 4 jsem hrával online, samozřejmě jsem si tehdy projel i singleplayer. Zrovna nedávno jsem si rozšlápl krabicovku, jak jsem prohrabával krabice s nevyužívaným bordelem, abych našel rozdvojku na audio. Ruplo i divko a rozdvojka nic. Moc mě to ale neláká, kdyby to bylo zadarmo pro majitele CoD4, stejně bych si to, nejspíš, nestáhl.
Division jsem hrál, jak byl teď ten free weekend na Steamu a úplně mě to neoslovilo.
Forzu stahuju (kvůli vibracím v triggerech, zkoušel jsem ji hrát v obchodě a to byl nářez), ale hrát ji asi nebudu.
Je to se mnou těžký, co :-D
Začal jsem ještě Portal a splaším si ten Talos Principle, ten jsem chtěl, jak vycházel, ale úplně jsem na něj zapomněl.
Možná projedu ještě jednou Dark Souls 3, na ovladači to bude určitě lepší, jak na klávesnici.
Spíš bych si zahrál něco se super dějem, jako je právě The Last of Us, nebo třeba Bioshock Infinite, ten mě dostal úplně. Klidně starší :-)