Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heroes of the Storm - seká se

Dobrý den.

Od ledna mam problém že se mi Hots seká hned po připojení do hry.. reinstlaloval jsem windows i formátoval a čistil i dělal vše podle návodu na internetu a nic.

Moje pc je
I5 6500
16 GB ram
AMD R9390 8G
Windows 10

Předem děkuji moc za rady.

Ta reinstalace Windows řádně proběhla? Tedy včetně instalace driverů v příslušném pořadí (chipset, grafika, zbytek) a NEinstalace tunidel a čistidel?

Snad se nejedná o warez s cracky, které dělají i jiné, nechtěné věci, o kterých nevíš. Pak je to marný boj.