Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS:GO -> Curo*rdska hra

Ahoj, chtel jsem se zeptat co to je za blbost v te hre. Skoro pokazde kdyz hraju, mi nejaky dite da votekick, mam asi 90h a moc to jeste neumim a hraju jen kompety. Problem je v tom, ze po tom votekicku dostanu vzdycky zakaz na 7 dni (penalizace). Skore mam vzdy dobre a jsem v + s killama, muze mi nekdo kdo tomu rozumi vysvetlit co to ma valve za vypiceny system ze kdyz dostanu 1 kick mam na 7 dni penalizaci? Ja si koupim hru za penize a oni to budou takhle omezovat soplaci? Tak kde sme?

Samosebou tě vždy kickne nějaký děcko. Líbí se mi tvůj projev, dokazuje tvůj vysoký věk, tipuju 12.

Dále- ban za kick nedostaneš pokaždé! Musí tě kickovat opravdu každou hru, takže si spíš myslím, že se ve hře chováš jako idiot, flamuješ spoluhráče a často i rád leavneš. Piš si co chceš.

Ja si koupim hru za penize a oni to budou takhle omezovat soplaci?

Ano, budou. Je to týmová hra a pokud tě chtějí všichni 4 hráči každou hru kicknout, tak je něco špatně na tobě.

Napiš na support. Tam ti určitě pomůžou s tím jak se chovat normálně.

je mi 23, nepisu nic, mikrofon mam mutlej proste si hraju svou hru, tady pan je inteligent a hned nekoho posuzuje, na to se taky nikdo neptal. Kick za kazdou hru nebyl, bylo to nahodny ale pokazde penalizace na 7 dni po jednom votekicku a clovicek se divi ze jsem nasrany, co nadelas.

Je ti 23, ale tvůj projev je hodný 12ti letého dítěte. A ne, pokaždý to penalizaci opravdu nehodí, tak se tu nečerti.

Dwane: Nejsem si ted uplně jistý, ale za kick, kickování apod. dostaneš opravdu hned na 7 dní, tam tyhle "mety" nejsou. Ty jsou pouze u zabíjení teammatů a leavování.