Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS:GO -> Curo*rdska hra

Ahoj, chtel jsem se zeptat co to je za blbost v te hre. Skoro pokazde kdyz hraju, mi nejaky dite da votekick, mam asi 90h a moc to jeste neumim a hraju jen kompety. Problem je v tom, ze po tom votekicku dostanu vzdycky zakaz na 7 dni (penalizace). Skore mam vzdy dobre a jsem v + s killama, muze mi nekdo kdo tomu rozumi vysvetlit co to ma valve za vypiceny system ze kdyz dostanu 1 kick mam na 7 dni penalizaci? Ja si koupim hru za penize a oni to budou takhle omezovat soplaci? Tak kde sme?

Samosebou tě vždy kickne nějaký děcko. Líbí se mi tvůj projev, dokazuje tvůj vysoký věk, tipuju 12.

Dále- ban za kick nedostaneš pokaždé! Musí tě kickovat opravdu každou hru, takže si spíš myslím, že se ve hře chováš jako idiot, flamuješ spoluhráče a často i rád leavneš. Piš si co chceš.

Ja si koupim hru za penize a oni to budou takhle omezovat soplaci?

Ano, budou. Je to týmová hra a pokud tě chtějí všichni 4 hráči každou hru kicknout, tak je něco špatně na tobě.

Napiš na support. Tam ti určitě pomůžou s tím jak se chovat normálně.

je mi 23, nepisu nic, mikrofon mam mutlej proste si hraju svou hru, tady pan je inteligent a hned nekoho posuzuje, na to se taky nikdo neptal. Kick za kazdou hru nebyl, bylo to nahodny ale pokazde penalizace na 7 dni po jednom votekicku a clovicek se divi ze jsem nasrany, co nadelas.

Je ti 23, ale tvůj projev je hodný 12ti letého dítěte. A ne, pokaždý to penalizaci opravdu nehodí, tak se tu nečerti.

Dwane: Nejsem si ted uplně jistý, ale za kick, kickování apod. dostaneš opravdu hned na 7 dní, tam tyhle "mety" nejsou. Ty jsou pouze u zabíjení teammatů a leavování.

ze po tom votekicku dostanu vzdycky zakaz na 7 dni (penalizace)

Lež. Jsou určité levely banů, resp. jejich cooldownů. Když jseš na nejvyšším levelu a blbneš/leavuješ, tak samosebou máš opět ban na týden. Doporučuji nastudovat:
https://support.steampowered.com/kb_article.php?re f=1203-WJCV-7019

First cooldown (level 1) - lasts 30 minutes
Second cooldown (level 2) - lasts 2 hours
Third cooldown (level 3) - lasts 24 hours
Fourth cooldown (level 4) - lasts 1 week

A week of clean play will reduce an account's cooldown level by one. An account whose cooldown level has been reduced to level 2 through clean play would receive a level 3 (24 hour) cooldown on their next infraction.

Musím říct že jsem měl podobnou zkusenost. Hral jsem s hračem co měl viditelně WH(dával viditelne hlavy přes smoke atd...) celou hru nám tahal. A když jsem napsal do all chatu, že opravdu má WH ať ho reportnou tak jsem dostal instantni kick. Frajer řek že pokud mě nekicknou tak přestane tahat. Ale za to jsem byl rád. Jiné jsou ty hry kdy člověk hraje v silveru má 30hodin a hraji se všema co maji 1000h+. Co dělaj v silveru sakra....