Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem STEAM PROBLÉM

Dobrý den chtěl bych se poradit se steam problémem a to že jsem si zakoupil CS:GO a když si chci něco koupit nebo prodat na tržnici tak mi to napíše toto :Proč je tato možnost nedostupná?
[Na svém účtu musíte mít usutečněný platný nákup, který byl proveden před více než 30 dny. Nesmí však být starší než jeden rok. Dále u vás nesmíme evidovat žádné platební nesrovnalosti. Podpora služby Steam nemůže toto omezení odstranit.]

Chtěl bych vás moc poprosit o pomoc jak tento problém vyřešit děkuji.

Tady mas podminky pouzivani marketu. Predpokladam, ze jsi tedy na steamu nekupoval nic v rozmezi pred 30ti dny a jednim rokem.

No Purchase Older Than 30 Days
Your account must have a successful purchase older than 30 days, but not older than a year in order to access the Community Market. The purchase of wallet funds, games, DLCs and software meet this requirement. Retail CD key activation and gift purchases do not satisfy this requirement.

Navic retail CDkey se jako nakup na steamu nepovazuje, takze ti to zrejme ani za tech 30 dni nebude fungovat.