Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přihlášením do Uplay

Dobrý den, mám takový problém na vánoce jsem si koupil originální hru Far cry Primal. Do včerejšího dne vše fungovalo a dnes při přihlášení chyba hesla. Pokoušel jsem se nechat si zaslat odkaz pro vytvoření nového hesla. Na email jsem se nedostal, protože mám špatné heslo. Heslo jsme 100 % neměnil. Po změně hesla emailu a znovu zaslání odkazu vytvoření hesla mi žádný email nepřišel. Zkoušel jsem použít jiný email a tam mi odkaz přišel, ale to mi nepomůže, když to mám aktivované na email který nefunguje. Pomohl by mi prosím někdo protože podpora je na anglickém serveru. Děkuji mnohokrát

Ano zní to trochu divně ale myslím si že se mi někdo naboural do pc a změnil mi hesla. Do emailu jsem se dostal, nechal jsem si zaslat na můj druhý email obnovu. V Uplay jsem měl ale jiné heslo protože tam nepotřebují stejně heslo. Na papíře mám opsane heslo i nick. Nejsem trubka abych si něco změnil a nepamatoval

Změň si heslo do e-mailu, který máš svázaný s UPlay účtem a nechej si na něj poslat ten link na resetování hesla u UPlay účtu. Pokud ti nic nepřijde, znamená to pravděpodobně, že někdo (kdo ti UPlay účet sebral) v něm změnil kontaktní e-mail. Pak tedy budeš muset na ten support a dokázat jim, že účet je tvůj.