Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Owerwatch vs Paladins

prosim napiste kto hral obe hry "+" a "-" ku kazdej..Paladins som hral a owerwatch nie a rozmyslam ze si ho kupim ale stoji 60e....tak ked sa tu najdu nejake dobre duse napise plus a minus ku kazdej hre

Za prvé tahle kauza je stará dva roky. Za druhé tam se opravdu jednalo o klíče prokazatelně ukradené a jen ty společnost zablokovala. Za tu dobu se mnohé na G2A.com změnilo. Především systém hodnocení prodejců a shield.
Minimálne polovinu her ve své steam knihovně mám přes G2A