Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Owerwatch vs Paladins

prosim napiste kto hral obe hry "+" a "-" ku kazdej..Paladins som hral a owerwatch nie a rozmyslam ze si ho kupim ale stoji 60e....tak ked sa tu najdu nejake dobre duse napise plus a minus ku kazdej hre

Za prvé tahle kauza je stará dva roky. Za druhé tam se opravdu jednalo o klíče prokazatelně ukradené a jen ty společnost zablokovala. Za tu dobu se mnohé na G2A.com změnilo. Především systém hodnocení prodejců a shield.
Minimálne polovinu her ve své steam knihovně mám přes G2A

Overwatch +Hratelnost -Matchmaking
+Grafika
+Postavy
+Mapy
+Eventy

Paladins +Je zdarma
+Mnohem menší HW nároky

Jedinej důvod proč někdo upřednostňuje Paladins před OW, je to, že ušetří 40€. Jinej důvod nevidim. Ty hry jsou každá na jiné úrovni. Taky jsem dřív hrával Paladins, ale doteď té tisícovky za OW nelituju. Takže asi tak....

No to ja doted lituji, ze jsem za OW ty prachy dal. Hratelnost nic moc (iwin buttony, nudna 3/2/1 meta, asynchroni mapy na principu "defend chokepoint" jsou obzvlast vopruz...), grafika neco mezi tf2 a wow dnes uz moc nenadchne, postavy ve stylu "ukaz kozy a zadek, at decka slintaji". Eventy jsou dnes uz celkem standard u vetsiny her (daji se na tom ziskat novi hraci + vydelek za "exclusiv" itemy).

Rozhodně Paladins, protože to hraje víc lidí :) U OW čekám na hru třeba 4 minuty a v Paladins do minuty hraju,i když OW je taky super hra, jen prostě Paladins mi příjde lepší a nevyplatí se za to platit, když to můžeš mít zadarmo :) Komentáře jsem nečetl, ale Paladins se začalo vyvíjet dřív než OW a právě OW si půjčilo pár věcí z Paladins :) Jedinej rozdíl je v tom, že v Paladins jsou "fantasy" mapy jakože, ale v OW jsou jak z dnešní doby :D nebo jak to říct