Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem R6 Siege problém s připojením

Dobrý den, nedávno jsem si zakoupil R6 Siege, jenže je zde problém. Pořád dokola mě to vyhazuje ze hry, buď, že Ethernet kabel není připojen nebo, že jsem se odpojil z herních servere. Často mi tam vyhazuje i kód 2-0x0000B005. Nevím co s tím. Budu rád za, každou pomoc.

R6S, respektive uPlay, respektive uDon'tPlay je zabugovaná hovadina. Mám v R6S 200 odehraných hodin, ale přestali jsme, kvůli tomu, jak neuvěřitelně je to zabugovaný. Náš největší problém byl, že jsme se na sebe nemohli připojit. Než jsme se napojili všichni do jednoho lobby, trvalo to klidně i půl hodiny a někdy, po startu hry, nás to každýho hodilo do jinýho matche. Na supportu mi odpověděli po 3 měsících, respektive mi jen poslali link na svý stránky s návodem, jak to řešit. Ten link jsem jim já posílal v mé původní otázce s tím, že nám z toho nic nepomohlo. Nakonec nás to prostě přestalo bavit a začali jsme místo toho chodit v sobotu do hospody.