Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Far Cry 3 čeština

Ahoj nevím jak nastavit češtinu, hru vlastním na uplay a když vše udělám podle tohoto návodu watch tak hra stále češtině není, problém je vtom že když to změním v registrech a spustím hru tak hra je stále angličtině, a mimo to se registry přehodí zpátky na původní hodnotu.

A máš tam vůbec tu češtinu? Je vůbec na UPlay verzi přítomna? Já v UPlay obchodě vidím jen anglickou verzi, pokud se nedívám špatně.
Máš v adresáři hry soubory fc3_main_czech.dat (přes 200MB) a fc3_main_czech.fat (přes 200kB)?

Ohledně registrů neporadím, FC3 ani FC4 jsem nemusel takto upravovat a vše mám v češtině. Ze Steamu.

Pro pořádek, v registru mám tohle: