Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem World of Warcraft - Addon

Hledám někoho kdo by věděl jestli existuje nějaký addon, který dokáže libovolně přidávat nějaké modely ( třeba lvů, znaků atd.) a celkově tím podle sebe vylepšit svoje UI.
Děkuji za příspěvky.

Kombinacia pitbull UI s addonem Weak Auras, v pitbull si mozes vsecko mozne zmenit cisla,hp layer,xp bar vsecko vsecko vsecko moznee + s weak auras si tam mozes popridavat rozne tvary pismen, okien vsecko mozne.

Je to spolu kompatibilne takze to bude spolu "spolupracovat" tie 2 addony.