Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem World of Warcraft - specializace na rogunu

Ahoj,hraji rogunu ve hře World of Warcraft ale nemám s ní moc zkušeností, není tu někdo kdo mi dokázal napsat jestli je lepší na PVE outlaw, či subtlety specializace a zároveň jaká z nich je lepší na pvp a taky jaký je rozdíl mezi nima ? Děkuji...

Kazdy je na neco jineho, outlaw ma lepsi cleave, sub je lepsi single target. Na PvP je imho lepsi sub pokud nejedes cleave areny.
Sub je ponekud narocnejsi na hrani protoze dost zavisi na shadowdance a neustale prepinas normal/stealth ability. Na druhou stranu dokaze uzasne vyuzit talenty na stealth (healing/dmg ve stealhu, PvP talent co redukuje CDs ve stealthu... - vse "funguje" behem shadowdance).