Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Farming Simulator 2k15 a Rust Legacy neustále padají při loadingu

Farming Simulator 2015: Vždy, když spustím novou či starou kariéru, tak mi to při loadingu spadne s hláškou "Program GIANTS Engine 6.0.2 přestal pracovat"... MP jsem nezkoušel (myslím, že by to bylo stejný).
Rust: Vždy, když spustím hru z launcheru, tak při načítání (jak je tam ten smajlík) mi to spadne bez hlášky. VCredist a .NET framework nainstalován.

Intel Pentium G4500
4GB RAM
Windows 7 Home Premium 64-bit
Intel HD Graphics 530 s 1024MB pamětí

Nevíte čím by to mělo býti? Kdyžtak díky za odpověď.

Fajn, jede mi tam jen jediná hra mýho seznamu: Spintires

Jinak všechno padá při načítání, nebo se raději ani nespustí. Zkoušel jsem Rust Legacy, Rust Experimental, FS 2015, Space Engineers. Další vyzkouším později.

Nemůže to být grafikou? Nebo to, že mám málo ram/jader?