Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nizké FPS ve hrách

Dobry den,
mám problem s tim, ze pri hraní Watch Dogs nebo Assassins Creed: Brotherhood mi po chvili zacne padat FPS. Po startu ci po shozeni do listy je to v pohode (FPS okolo 50), ale po minutce hrani se mi FPS pomalinku snizuje az na hranici 7-12 FPS, coz je nehratelne.
Upozornuji ze hry jsou na nejnizsi nastaveni, jedou pres dedikovanou grafiku a velmi dobre vim, ze jsem tyhle hry na svem notebooku uz hral a zadny problem jsem s tim nemel.

Mam notebook Acer Aspire V3-571g, Windows 7.

Dekuji za odpoved.

Buď máš bordel v systemu (coz muzes resit obnovenim ze zalohy a instalaci nejnovejsich ovladacu pro graf.kartu ze stranek vyrobce graf.karty) nebo se smirit s tim, ze notebok nestiha chladit a tim padem se podtaktovava a snizuje vykon a s tim nic nenadelas (ps. Chladici podlozka nepomuze)