Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rust dropnutí internetu při načtení serveru

Zdravím, mám problém se hrou rust, jiná hra mi to nedělá. Při zapnutí hry rust mám internet v pohodě, ale jakmile se přihlásím na nějaký server začne lagovat internet a "spadne" nejde nic s internetem a ve hře se laguju. Ihned jak se odpojím od serveru z rustu, internet naskočí, teamspeak taky a vše je zas ok. Nevím, co s tím dělá to jen u rustu. Zkoušel jsem všechny rady z googlu, nastavování max pingu na steamu, měnění dns atd... nevím, co s tím, dřívě mi to nedělalo. Prosím o pomoc. Věci typu spust to jako správce, reinstaluj hru a podobné..., to je jasné, že jsem zkusil. Počítač je taky ok, kdyby někdo potřeboval vědět sestavu, je to i5-3570k, gtx 1060, 8gb ddr3. Nemá tu někdo tušení, čím to může být ?
Upravena velikost písmen. (karel)

Já si pamatuji, že mi takhle kdysi dávno blblo DoD:S, nějaká výjimka ve firewallu a i když jsem to všechno zpětně povolil, pořád si to něco pamatovalo, takže kdykoliv jsem hru zapnul, vypadlo připojení a 5 minut nic. Pomohl až kompletní reinstall Windows, ale hádám, že do toho se ti asi nechce. Každopádně, nesmíme zapomínat, že je to stále EA hra.