Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assasins Creed 1

Zdravím,
mám na steamu všechny "asasíny", přičemž jsem ještě nedávno hrál první díl, ale skončil jsem před poslední misí, pak na to nebyl čas. Když jsem to chtěl dohrát, hra prostě po spuštění zamrzla. Přeinstaloval jsem, stejný problém. Fakt netuším, čím to, když mi ta hra normálně jela :/ A jak říkám...hra origoš, nečekal bych problémy.

Že by nabořené configy hry?

Zkus si někam zazálohovat save, hru odinstalovat a smazat veškeré soubory a adresáře se hrou související (v Dokumentech?). Pak nainstaluj hru znova. Možná bude v první fázi stačit odstranit jen ty configy, hra by si snad měla po spuštění vytvořit nové.

Hru neznám, nemám, jen tipuji.