Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem z processorem

Ahoj mam notebook asus x53u sx173v. Parametry: Processor AMD C-60 Dual Core (1GHz, 1MB L2 Cache)
Screen 15.6" (ASUS Color-Shine, 1366x768, HD)
Operating System Windows 7 Home Premium Edition 64-bit
RAM 3GB
Hard Drive 500GB
Optical Drive DVD Rewriter (Records DVDs 8x & CDs 24x & Dual Layer Super Multi)
Graphics Integrated Graphics. A kdyz psustim jakiukoliv hrubtak semi seka pritom mam vyhodnoceni 3,2. Ale procesom mi ukazuje 100%.muze to byt treba hladici pastou. Ze by treba uz byla spatna protoze vetracky jedou v pohode dekuji za rady

A kdyz tam budu toho mit hodbe tak co presne bych mel vypnout. Protoze mito ukazuje i kdyz sem to preinstaloval. Ramky my ukazujou 35-50% ale procesor ukazuje 50% kdyz nic nrdelam ale jakmile zapnu internet tak mito skoci na 100%. Tak nevim no co mam skusit udelat kdyby byl nekdo tak hodny a popsal by mi co a jak byl bych moc rad.