Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem APB RELOADED NA STEAME

Dobrý, dnes som si stiahol na steame hru APB reloaded, pohode sa mi nainštalovala hru som spustil a začalo sa znova ešte sťahovať cca 400mb pohode sa stiahlo, po stlačení na tlačidlo play ma to hodilo na ich stránku že like, on facebook tak som likol ich stránku a som to vypol (obrázok v popisku) potom sa nič nedialo tak som klikol znova na play a napísalo error tiež obrázok v popisku.. pomôžte prosím Ďakujem.

6y5VX.png

hoHxM.png

zkus přeinstalovat hru.

Jinak tu hru samotnou ti moc nedoporučuji. Je hodně, ale opravdu hodně špatně optimalizovaná ( což nemusí být problém pro každého ) ale sám si ji neužiješ, popř. s kamarády, je to Pay to win. Ale opravdu extrémní.

Např. bez reálných peněz máš přístup pouze ke dvoum zbraním ( myslím, hrál jsem to už dávno )

Hra je zábavná, ale špatně udělaná. Jediný co se mi tam extrémně líbí jsou auta, kdy si vlastně neomezen ( Pokud si tam pošleš peníze, jinak musíš zdlooouhavě vydělávat a být odkázán na to, co dají lidi do aukcí ).

Nevím, jak jsou na tom s optimalizací na nV, ale na HD7750 (4 roky stará za 2,5 tisíce) to šlape na střední detaily cca 40-50fps - FHD. To mi nepřijde jako špatná optimalizace, ještě když to je online.

Pay to win to jednoznačně je a hodně, ale zas to není tak hrozné, většinu zbraní i aut koupíš i za herní peníze, jen na to musíš chvíli vydělávat.

Souhlasím, že je lepší to hrát s kamarády, v jednom člověku to je nuda, ale zase to má oproti třeba wowku výhodu, že když jeden den hraješ sám, neutečeš tolik těm ostatním. Ve wowku uděláš 3 levely na zbytek grupy a je to skoro nehratelné.

Hra je špatně nainstalovaná, někde tam je problém. Přeinstalace by určitě chtěla zkusit.