Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS 3 po stisknutí akce se nic neděje

PSZdravím, koupil jsem před měsícem pro syna jetou PS3 (12GB). Po spuštění po mě konzole chtěla, abych vložil nějaký disk pro ukládání dat. Použil jsem bývalý 1TB HDD s notebooku.Veškeré instalace a aktualizace proběhly bez problémů, na štedrý den makala konzole bez problémů. Druhý den jsme hráli pár hodin. Pak začali problémy. Chtěl jsem pustit hru, ztmavla obrazovka a nic se nedělo, žlutá kontrolka přestala blikat. Mačkal jsem tlačítka na Joystiku a bez reakce. Vytáhl jsem ji ze zásuvky a po chvíli zapnul. Naskočila, udělala obnovení systému, a spustil. Vše šlo, chtěl jsem jít na net do Store, stiskl a zas tma a konzole nereagovala. Vytáhl jsem ji ze zásuvky vyndal HDD. Po zapnutí se ptala jestli chci dát data na flash. Dal jsem ne, naskočilo vložit HDD. Vypnul jsem ji ze zásuvky vložil HDD nechal načíst data a konzole fungovala normálně, všechno šlo. Po pár dnech zas ten samý problém. Zase jsem HDD vyndal a vrátil, ale problém zůstává. Je v PR..LI HDD nebo konzole, nebo někde chyba v nastavení? Po restartu se spouští normálně, ale na Store nebo u hry se prostě sekne. Já už fakt nevím co zkusit. Prosím poraďte? Díky

Tak jsem problém našel, a pravděpodobně byl na prodej a to v bazaru nemohli zjistit (skrytá vada). Ta vnitřní 12GB pamět je asi příčinnou, dal jsem do nastavení uložit systém na HDD (dal jsem jiný, spolehlivě funkční) a menší jen 500GB a přeinstaloval systém na něj, od té doby maká PS3 skvěle, a troufnu si tvrdit i svižněji jak předtím :-) ale to nemění nic na tom, že půjdu brzy koupit nový :-) (dá se sehnat pod 4000 Kč) A´t taky eventuelně při problému uplatním záruku :-D