Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA Online BAN

Dobrý den

Před pár dny jsem si koupil na steamu GTA V a hrál jsem online asi 6-7 hodin, když jsem chtěl další den hru zapnout tak jsem zjistil že jsem dostal ban na 30 dní. Vůbec nevím proč, nijak jsem při hře nepodváděl ani jiným způsobem neporušil pravidla. Proto jsem asi hodinu po zjištění poslal žádost o smazání banu na Rockstar support. Chtěl bych se tedy zeptat jestli má s tímto někdo zkušenost a popř. pokud by někdo věděl jestli na tom Rockstar supportu taky někdy odpovídají.

Smazán OT flame. (Prasak)

Takže mi konečně odpověděli ale vypadá to jako zpráva která se pošle automaticky :-(

" Hello,

Thank for your recent contact to Rockstar Support regarding reporting a cheater or a ban appeal.

For Ban appeals-- GTA Online bans are triggered by a number of factors, including modding in GTA Online, exploiting or abusing game mechanics, manipulating protected game data and code, or otherwise interfering with other players’ gameplay experience.

All GTA Online suspension and banning decisions are final and may not be appealed. For more information on the GTA Online Suspension and Ban Policy please see https://support.rockstargames.com/hc/articles/2295 14247.

For Cheater reports--thank you for reporting abusive members. Rest assured we are looking into the info you provided and will reach out to you if we have any further questions.

If you are contacting us because you are worried that you may get banned -- If you have not engaged in any cheating, you do not need to worry about getting suspended or banned. However, we may remove the illegitimately gained funds during one of our sweeps.

This ticket will now close--as mentioned above, we will contact you directly if more info is needed.

Best Regards,

Rockstar Support "

řeknu ti to takhle: bany dává automat a stačí když budeš mít spuštěný nějaký program, co se nebude líbít (nic s podváděním GTA nebo mody) a máš ban, moddeři hrají dál, tak to je prostě je...
a psát na R* support nemá cenu, všechny bany jsou definitivní, kup si hru znovu nebo počkej :-D

já třeba dostal taky ban za sken paměti 3rd party programem, Process Hacker jasně název nezní moc nevinně, ale je to jen vylepšenej Správce úloh co zobrazuje detailní info o využití paměti, kterej jsem měl spustěj abych očekoval proč ta hra běží tak na hovno na RX470 (10fps a vytížení 100% GPU někdy memory leak nebo co)

Aha tak jsem měl radost že jsem si konečně koupil GTA a hned dostanu ban za nic. Je to škoda, myslel jsem si že si o vánočních prázdninách zahraju ale nakonec to byly zbytečně vyhozený peníze. Ještě když se chci zeptat na steamu v diskuzích tak mi nadávají do hackera a že prej ban bezdůvodně dostat nejde, doufám že ti co to psali ho taky sami dostanou. Mám sice rád hry od Rockstaru a hlavně GTA ale myslím že kvůli tomuhle si dlouho žádnou nekoupím.

Ale díval jsem se že asi nejsem sám watch

většinou bezdůvodně bany, třeba za steam překrytí nebo alt+tab do win... co já vím, je to čím dál přísnější :-D
ale co mi procházelo v pohodě bylo i dll x360ce emulator na gamepad, MSI Afterbuner, RadeonPro ale je možný že za to začali dávat bany i když to žádný mod nebo cheat do hry není... a tak jsem si půjčil účet od kámoše, kterej už tu hru nehraje a modderů jsem potkal stejně mraky, teďka pár dní, takže jestli anticheat detekuje tak 10% "cheaterů" z toho ještě nějaký procento nesprávně...

stalo se mi to samé, hrál jsem online asi 8 hodin, poctivě sem vydělal půl miliónu a teď sem dostal ban na 30 dní, žádný módy nemám, tak jak se to stáhlo ze steamu tak to je, já sem na to nešahal, nikoho sem nezabíjel, nebral od nikoho peníze atd. prostě něchápu za co mám ban.
A ještě bych se chtěl zeptat jestli má někdo s banem zkušenosti, zůstane mi barák a auta nebo se to všechno resetuje?

S komunikací u Rockstaru je to jak u Steamu...

Můžeš si napsat program pro generování náhodných vět a pak si s ním ve Wordu povídat a ptát se ho na otázky a dostaneš z toho smysluplnější věci než z jejich supportu...

Malá rada na závěr... Chápu, že sleva je sleva a nebyla malá, ale u takových drahých her, není lepší pořídit si domů krabici? :)

No tak pro mě je třeba těch 30€ dolů hodně, nejsem zvyklej a nechci utrácet za hry. GTA V je první "velkej" titul kterej sem si kdy koupil, ale i kdyby nerozhodovali peníze a ta možnost mít doma vystavenou krabici, furt si to radši koupím a počkám si dva dny než mi to přijde, než těch 70GB stahovat :D