Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA Online BAN

Dobrý den

Před pár dny jsem si koupil na steamu GTA V a hrál jsem online asi 6-7 hodin, když jsem chtěl další den hru zapnout tak jsem zjistil že jsem dostal ban na 30 dní. Vůbec nevím proč, nijak jsem při hře nepodváděl ani jiným způsobem neporušil pravidla. Proto jsem asi hodinu po zjištění poslal žádost o smazání banu na Rockstar support. Chtěl bych se tedy zeptat jestli má s tímto někdo zkušenost a popř. pokud by někdo věděl jestli na tom Rockstar supportu taky někdy odpovídají.

Smazán OT flame. (Prasak)

S komunikací u Rockstaru je to jak u Steamu...

Můžeš si napsat program pro generování náhodných vět a pak si s ním ve Wordu povídat a ptát se ho na otázky a dostaneš z toho smysluplnější věci než z jejich supportu...

Malá rada na závěr... Chápu, že sleva je sleva a nebyla malá, ale u takových drahých her, není lepší pořídit si domů krabici? :)

No tak pro mě je třeba těch 30€ dolů hodně, nejsem zvyklej a nechci utrácet za hry. GTA V je první "velkej" titul kterej sem si kdy koupil, ale i kdyby nerozhodovali peníze a ta možnost mít doma vystavenou krabici, furt si to radši koupím a počkám si dva dny než mi to přijde, než těch 70GB stahovat :D