Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem řežba typu serious sam

Jednička HD byla skvělá, trojka taky, jen dvojka podle mě trochu pokulhává. Dohrál jsem na "hard", teď ztkouším "serious" obtížnost. Chtěl bych poradit co nejvíce podobnou řežbu jako Sam. Samože hry jako Unreal, Dead Space, F.E.A.R., Painkiller netřeba radit, ty zná přece každý i začínající pařan:-)

Ještě nějaké nápady? Shadow w. zkouším, není to špatné, ale zatím si nemyslím že by si zasloužil 9z10. Je tam nastavování spousty různých zkušeností a dovedností na akční hru víc než je zdrávo s popisem co daná zkušenost znamená. Takže do dvojky se zatím nepouštím vzhledem k tomu že na ni není čeština:-(