Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V

Dobrý den, mám takový dotaz ohledně GTA V. Na Steamu stojí 1600 kč cca. A originalni CD stojí 800 kč cca. Tak se chci zeptat, když si koupím originální CD budu mít stejnou verzi aktualizace jako kdybych si koupil hru na Steamu ? Tzn. Budu mit ty auta, motorky a blbustky stejně jako po poslední aktualizaci na steamu ?

Jestli je to opravdová " nepodvodná " stránka/obchod tak bys to určitě mít mohl. I když cena 800 se mi zdá zvlášní, je možné, že před Vánoci je to takhle..

Každopádně ano, měl bys mít všechno stejně jako ostatní.

Pokud teda nejsi konzolista bez next genu :D

Je to celkem jedno, ale krabička je pěkná (7 DVD+mapa :-D). Rozdíl je, že se nezobrazuje na tvém profilu steamu (odehrané hodiny, achievementy) jinak se nerozlišuje servery nebo updaty, stejně všechny jedou přes social club a hru si na steam můžeš přidat aspoň jako non-steam, a když ztratíš/poškodíš DVD tak o hru nepřijdeš a jde stáhnout digitálně přes social club