Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins Creed III dlcs

Zdravím,

mám dotaz na Assassins Creed III pro PC. Pokud bych si chtěl zahrát všechna vydaná rozšíření, musím si zakoupit samotnou hru AC III a k tomu Season Pass, který mi umožní přístup ke všem rozšířením (?). Nebo musím mít základní hru a rozšíření si jednotlivě zakoupit? Resp. jaká je nejlepší cenová možnost, abych si mohl zahrát samotnou hru a všechna rozšíření. Díky za odpovědi.

Já si to myslím taky.

Ale uvidíme. Bude to na UPlay, vydrž do Vánoc, i tam budou mít nějaké slevy. Třeba bude sezónní pas za dobrou cenu. Nebo uvidíš; pitomosti typu "bleděmodrá kabela" a "puška s vykládanou pažbou" nepotřebuješ. Půjde jen o příběhové DLC, předpokládám…