Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus g750jw-t4042H

Dobrý večer,
Chci se zeptat na hru Fallout 4 na tomto notebooku. Hra mi jde pouze na střední detaily a i přes to velmi sekavě. Ale když jsem se díval na výsledky grafiky Nvidia Gtx 765m tak by hra měla jet nádherně na ultra. Mám ovšem pocit, že za to mohou ramky. Při hraní využívá ram 90% a hra si bere 3,2 Gb paměti. Navíc hra bere 100% disku. Má s tím někdo zkušenosti nebo popř. budu muset dokoupit ram ?

Můžeš bejt rád že ti to vůbec jede. To že to jede na týhle kartě na ultra plynule je hovadina - nesmíš věřit všemu co je na youtube.

Pomoct by ti mohlo spustit ve "vokně" a bordeless. Zkus pogooglit. Ale jinak tvůj hlavní problém je ram - tý je žalostně málo, hra chce reálně 6gb +