Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V- nová grafika

Ahoj

Potřeboval bych pomoct s výběrem nové grafiky abych rozjel GTA V přibližně na středí detaily

Moje sestava

Intel(R) Core(TM) i7 CPU 950 @ 3.07GHz

FORTRON zdroj 400w AX400-60APN

Ram 8gb

předem díky za odpověď

Ještě se rozhodnu

A ještě bych se rád zeptal jestli nevíte proč mi GTAV přestalo fungovat, ještě před týdnem mi fungovalo a teď když zapnu hru tak se mi jen otevře social club a začne se načítat a za chvíli mi to napíše Program GTA V launcher přestal pracovat. Může to být mou grafikou (GT440) ?