Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AC Unity

Ahoj, koupil jsem si AC Unity, ale pořád píše přestal pracovat, pomohlo že jsem vypnul vertikalni synchronizaci, ale po nejake době hrani to zase spadlo...

MSI R9 380 2g
I5 4460
RAM 8GB
MSI z97 pc mate
SSD Samsung Evo 850

Zkus ještě v UPlay "Ověřování souborů", pravý klik trojúhelník vpravo dole u hry v "Moje Hry".

Napadl mě ještě možný vliv warezu (pokud bys jen na PC měl/máš), ale to by se asi projevilo hned, ne po chvíli.

Pak ještě by mohly(?) být na vině nabořené Windowsy. Jinak mě nic nenapadá, aktualizace hry si UPlay zabezpečí samo. Zkus případně pohledat na fórech Ubisoftu.