Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry na PS2

Zdravím..
Vím, že zde neřešíte Warez, ale doufám, že to tentokrát zvládnete překousnout, jelikož se jedná o produkty s cenou kolem 50ti korun.
Koupil bych si to moc rád, ale většinu her na tuto konzoli už opravdu nekoupím.

Chci se zeptat, zda konzole PlayStation 2 zvládá číst jen CD nebo i DVD?

Nebudu vám tu lhát nějaký blbosti, ale víkendy trávím u přítelkyně a ta má jen PS2, tak bych si vypálil nějaké hry. Zajímá mě proto, na co bych to měl vypalovat.

Codforevře, vůbec nezáleží na tom, kolik kdo vydělává a co si myslí. Jednou tady máme pravidla, tak se jimi řídíme.

A až někdy přerušíš hraní nejlepší střílečky všech dob, sedni si k Autorskému zákonu a Trestnímu zákoníku; třeba ti docvakne, proč tady takové věci nechceme.

Kradení v sámošce a vypalování warezu stejné není. Ale důsledky obojího stejné být mohou.