Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s GTA V na PC pokud mám připojený ovladač PS3

Ahoj , přes rok hraju origo GTA V na pc s připojeným ovladačem od ps3 plynule na 40 fps . Klávesnici téměř nepoužívám . Ovladač mám připojený přes program
DS3 Tool . Problém je v tom že včera když jsem zapla online hra se sekala jako blázen , myslela jsem že se přehřívá pc ale nic takového , přišla jsem na to že to dělá ps3 ovladač , pokud zmáčknu jakoukoliv klávesu na klávesnici hra najednou běží zpátky na 40 fps . Tak jsem tedy zkusila znovu nainstalovat ovladače k ps3 gamepadu , přeinstalovat social club , prohlédnout pc co se týče virů , změnit program přes který se gamepad připojí , přeinstalovat GTA , vyčistit registry a nepomohlo vůbec nic . Co tedy s tím ? Jak to zprovoznit ? Nechápu co to mohlo zapříčinit , vše až do včera fungovalo v pořádku . Všimla jsem si že intenzita sekání se mění podle toho jestly je hra na fullscreen nebo v okně - seká se to v obou případech ale když mám ovládání přeplé na ovladač a když to mám v okně tak jsou fps úplně nejhorší dokud nezmáčknu nějakou klávesu .

NIkdy jsem nevěřil, že někdo kdo hraje na pc, tak na něm bude používat nějaký ovladač od konzole, naopak, by mě zajímalo, jak by na ps4 či xbox one šlo hrát s připojenou myší a klávesnicí, to je skutečný problém, ne tohle, protože to je tragédie. Moje rada je zahodit ovladač a hrát to inteligentně.