Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 5

Dobrý den nedávno mi přišli na nepravost windows 7 to mě zas až tak netrápilo. kamarád si u mě naistaloval GTA 5 a hru jsem v pohodě rozjel na stření detaili na mém rozlišeni monuitoru zhruba kolem 70-50 FPS tak jsem hral zhruba měsíc pak jsem se ale rozhodl přeinstalovat windows 7 protože mě štvala černá obrazovka poté jsem si znova nainstaloval GTA 5 a hra se mi seká i při nejnižším nastavení a nejnižším rozlišení je to nehratelné je možné že má na to dopad vypnutím nějakých funkcí při odhalení pravosti kopii windows 7 nebo mi prostě něco chybí gta 5?? jestli je to tím windows tak bych potřeboval aby mi zase zjistili padělaný windows :D :D

Spíše byhc řek že je problém v Ram mám jen 4gb když je windows normalně funkční tak mi bere až 3 gb a to nemám nic spuštěné při zjíštění nepravosti windows se funkce windows vlastně vypnuli je to jen má doměnka ale nic jiného mě nenapadá všechny ovladače jsou stejé jako před tím rozdíl byl jen v tom windows takže jestli víte jak zařídit nepravost windows tak sem s tím prosím :)