Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem battlefield 1 a optimalizace

Tahle hra je asi nejlépe optimalizovanou hrou za poslední dobu. I na 4k stačí gtx a amd karty. Ještě výkon cpu a uvidíme. I graficky vypadá dost super.Škoda že tu optimalizaci neumí každý.

# Hra vypada dobre optimizovana i na slabsi material, co se tyce Single Player mam jiz odehrané +- 3 hodiny a hra se nejak nesekla, az na mensi BUG gravitace, jsem se se zadnym problémem nesetkal.
Pribeh SINGLE (ve kterém se da ovladat vice hrdinu, kde neni jen jedna hlavni postava) je vyborny, provedeni, grafika, pribeh opravdu prekvapil.

# MPlayer jede také velmi slusne, zalezi jak se servery budou chovat s poradnou zatezi :-)