Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Far Cry 3

Dobrý den mám koupenou pc hru FarCry3 z platformy (Uplay)český titulky jsem si tam dal ale hlavní menu mám v angličtině můžete mi poradit nějak?.Děkuji za odpověd

Našel jsem tohle.

1. Go to start > run and type in "regedit", press enter
2. Go to HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/wow6432Node/Ubisoft/Fa r Cry 3/
3. Locate Language, double-click it and change it to "English"
4. Locate SKU, double-click it and change it to "US"

Předtím než to zkusíš si vše zalohuj.