Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi spustit hra Minecraft na Win10

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, proč mi nejde hra Minecrfat na Windows 10.
Měl jsem Windows 7. Tam všechno šlapalo jako hodinky.
Poté byly aktualizace tak jsem si nechal nainstalovat Winows 10.
Tehdy (nevím proč) přestala hra Minecrfat jít...
Nedošlo ke změně Javy ani ničeho jiného....
Hra píše tohle:
---- Minecraft Crash Report ----
// This doesn't make any sense!

Time: 15.10.16 15:41
Description: Initializing game

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelForma t(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat (WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(Windo wsDisplay.java:247)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java :306)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
at bcx.ap(SourceFile:598)
at bcx.an(SourceFile:434)
at bcx.a(SourceFile:381)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:124 )

A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:
-------------------------------------------------- -------------------------------------

-- Head --
Thread: Client thread
Stacktrace:
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelForma t(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat (WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(Windo wsDisplay.java:247)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java :306)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
at bcx.ap(SourceFile:598)
at bcx.an(SourceFile:434)

-- Initialization --
Details:
Stacktrace:
at bcx.a(SourceFile:381)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:124 )

-- System Details --
Details:
Minecraft Version: 1.10.2
Operating System: Windows 10 (x86) version 10.0
Java Version: 1.8.0_71, Oracle Corporation
Java VM Version: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Oracle Corporation
Memory: 80143216 bytes (76 MB) / 149303296 bytes (142 MB) up to 523501568 bytes (499 MB)
JVM Flags: 6 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerfor mance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx512M -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M
IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
Launched Version: 1.10.2
LWJGL: 2.9.4
OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
GL Caps:
Using VBOs: Yes
Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
Type: Client (map_client.txt)
Resource Packs:
Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
Profiler Position: N/A (disabled)
CPU: <unknown>

Co s tím a jak hru opravit?
Děkuji moc za vaše odpovědi davoule

Instaloval jsi ovladače grafiky ve W10?
Zkus Minecraft kompletně přeinstalovat.
Javu máš starou, aktuální je 1.8.0.101.
Pokud hraješ na notebooku, nepoužívá to tu horší grafiku (máš-li tam dvě)?

-------
Já mám takovou zkušenost, že s defaultním nastavením Javy si v Minecraftu ani neprdnu (hra se vůbec nespustí). Na 64bit OS (W7/Pro) s 8GB RAM používám nastavení

-Xmx5120m -Xms5120m

(…předtím 4GB, ale občas mi to nestačí. Kdybych měl výkonnější PC a 32GB RAMky, klidně bych tomu věnoval 24GB…)