Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 3 savy

Když mám rozehranou hru, kam se ukládají savy? Je nějakej soubor s postupem hrou, kterej mužu vykopirovat ven, kydž chcu začít hrát od začátku a nepřijít o postup? Jde o to ,že se má stavit kamoš, a rád bych to jel od začátku, a zároveň nepřišel o svůj postup, kde to nějak?

Tak sem to tesnul, sice to má ikonu MP 3, ale když sem zapl Mafii, a uložilo se to, vyp ljsem hru, a podíval se na ty soubory, a byly přepsaný, takže měls pravdu, a snad to bude fungovat když sem to vykopíroval a pak to jen hodím zpátky, když ne, tak to hold pojedu od znova no... :D)

Diky.