Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Informace o PC hrach na webu

Ahoj,
zajimalo by me, zda existuje nejakej web kde by byly informace o PC hrach nejlepe s recenzi (recenzema), ale neni podminkou a bylo by tam v nejake tabulce nebo nejak prehledne vypsane, kde se da hra zakoupit, jestli na ni existuje cestina a jakou pouziva ochranu.

Proste jde mi o to, abych mohl jednoduse zjistit, ze treba hra ma exkluzivitu pro MS Store a tudiz neni urcena pro me nebo ze hra obsahuje ochranu Denuvo a opet teda neni pro me urcena.

Ted to mam tak, ze ctu recenze her a kdyz se mi to podle recenze libi, tak dal hledam pres Google, jestli je to vhodne k hrani pro me. Nacez se casto stane, ze pak zjistim, ze jsem to vlastne ani nemusel cist, takze bych proste uvital neco, kde by byl prehled dulezitych informaci ke hram na jednom miste.

Ted jde jen o to, jestli vubec neco takoveho existuje?

Jedna stránka na vše asi neexistuje.

Já používám na češtiny toto:
viewforum.php
preklady
mrazikovycestiny.cz
cestinybeta.rpgcitadela.cz

Ochrana her mě nezajímá.

Kde koupit, na to mám jednoznačně toto:
isthereanydeal.com
(krabicovky nekupuji)

Recenze v češtině:
pc
bonusweb.idnes.cz
doupe.zive.cz
www.eurogamer.cz
games.tiscali.cz

Nesleduji a nezajímá mě, jak hodnotí hru jiní. Nesleduji nějaká čísýlka na metacritic a podobně. Mám rád spoustu her, které u většiny lidí jsou v kategorii "odpad". Naopak mě vůbec nezajímají ty všelijaké batlfíldy, kantrtrajky, kolofdjůty, doty, várkrafty, lary, fify, enháelka a další série.