Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Informace o PC hrach na webu

Ahoj,
zajimalo by me, zda existuje nejakej web kde by byly informace o PC hrach nejlepe s recenzi (recenzema), ale neni podminkou a bylo by tam v nejake tabulce nebo nejak prehledne vypsane, kde se da hra zakoupit, jestli na ni existuje cestina a jakou pouziva ochranu.

Proste jde mi o to, abych mohl jednoduse zjistit, ze treba hra ma exkluzivitu pro MS Store a tudiz neni urcena pro me nebo ze hra obsahuje ochranu Denuvo a opet teda neni pro me urcena.

Ted to mam tak, ze ctu recenze her a kdyz se mi to podle recenze libi, tak dal hledam pres Google, jestli je to vhodne k hrani pro me. Nacez se casto stane, ze pak zjistim, ze jsem to vlastne ani nemusel cist, takze bych proste uvital neco, kde by byl prehled dulezitych informaci ke hram na jednom miste.

Ted jde jen o to, jestli vubec neco takoveho existuje?

Ted to mam tak, ze ctu recenze

Nacez se casto stane, ze pak zjistim, ze jsem to vlastne ani nemusel cist

Takže řešení je jasné, napřed zjistit, pro jakou platformu s jakou ochranou to je (wiki/ google = 10 vteřin) a pak je možno rozplývat se u recenzí...

Tak každý je zvyklý na něco jiného.

Když chci nějaké to info, tak googlím a klikám na známé stránky, kde najdu relevantní informace. Mám známého, který třeba navštěvuje jen tiscali, je tak naučený.
Maximálně mě napadla přímo stránka Steamu, kde (protože mě zajímají jen PC hry, to už sám od sebe je velký filtr, i.e. oproti konzolovým hrám) je uvedeno, kdy hra vyjde, jaké má HW požadavky, jazykové možnosti a i případné ochrany/ EULA apod. viz obrázek.

Jedna stránka na vše asi neexistuje.

Já používám na češtiny toto:
viewforum.php
preklady
mrazikovycestiny.cz
cestinybeta.rpgcitadela.cz

Ochrana her mě nezajímá.

Kde koupit, na to mám jednoznačně toto:
isthereanydeal.com
(krabicovky nekupuji)

Recenze v češtině:
pc
bonusweb.idnes.cz
doupe.zive.cz
www.eurogamer.cz
games.tiscali.cz

Nesleduji a nezajímá mě, jak hodnotí hru jiní. Nesleduji nějaká čísýlka na metacritic a podobně. Mám rád spoustu her, které u většiny lidí jsou v kategorii "odpad". Naopak mě vůbec nezajímají ty všelijaké batlfíldy, kantrtrajky, kolofdjůty, doty, várkrafty, lary, fify, enháelka a další série.

Mel bych poddotaz:

Jaky web v cestine byste mi doporucili na recenze PC her. Co tu daval L-Core, tak zbezne tam vidim az prilis moc Xbox a Playstation, coz me nezajima, ktery ze zminovanych nebo jakykoli jiny je vhodny vylozene pro PCckare?