Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fifa 17 padá

Zdravím
Mám problém s hrou Fifa 17, mam stažený teda jen demo. Chtěl sem si to nejdříve vyzkoušet jak to pojede. Hra naběhne v pohodě, dám zápas v pohodě. Ale většinou během zápasu (kolem poločasu tj. cca 4min hraní) hra jakoby spadne. Zobrazí se černá obrazovka a modré okno s nápisem NO SIGNAL a monitor se vypne (nemám monitor s reproduktory ale samostatný a zvuk slyšim). Takže dám ctrl+alt+del a monitor se zapne, zapnu správce a hodí mě to do windows kde hra běží v okně. Dával sem nejnižší detaily tak i ty nejvyšší a stále stejný. U žádný jiný hry to nedělá, jestly to je hrou (optimalizace) nebo co.
Monitor: https://www.czc.cz/acer-s240hlbid-lcd-monitor-24/1 08511/produkt
Monitor zapojen přes VGA
PC: https://www.czc.cz/hal3000-game-maxveri-x4-860k-8g b-1tb-nv-gtx960-w10/175887/produkt
Windows 7 Home Premium
Na grafice nejnovější ovladače.
Jestly někdo poradí tak dík.

Ahoj,

může se zeptat zda a jak jsi to vyřešil? Mě se to projevuje stejně, akorát na plné verzi (demo bylo v pohodě). Nic se mi také nepřehřívá.

Typ mám také na ten zdroj (400W), nikdy jsem sice problém neměl, ale starší už je.

Hraju to intel i5 2500 (3,3G), 8GB RAM, NVIDIA GTX750ti 2G, ale na Windows 10 PRO. Grafika má nejnovější ovladač.

čus hele nehraješ na ovladači ? já hrál s kámošem ve dvou, přitom jeden hrál na klávesnici a jelo to v klidu a pak jsem si jel sám online na ovladači a taky mi to dělalo, myslim si, že ten monitor nebere fifu s ovladačem jako aktivitu a po určitým čase se hodí jakoby do režimu spánku, proto jaká kolik kativita myší nebo klávesnice ho zase probere, takže to chce si nastavit aby se ti monitor neuspával a mělo by to bejt cajk a nebo prostě o poločase pohnout myší :D jinak nedoporučuju při online zápasech dával ctrl alt del nebo windows klávesu, prostě cokoliv co vám vyhodí hru z okna, ze hry vás to odpojí