Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl

Mám dotaz, není ta hra trochu divná? Na mapě se nedá nijak přemísťovat jako např ve Skyrimu a každé jiné RPG hře ktery nevyrobil mentos? Přece je blbost přemísťovat se kvůli každymu úkolu za pár drobnejch 20 min pěšky! Tím přemísťováním myslím že to nejde ani na již objevená místa. A aby toho nebylo málo když mám najít nějakej bágl, zbraň, atp. stojím přímo na místě jak ukazuje mapa a !NIKDY! tam nic není. Děkuji za objasnění

Zase tu máme hardcore hráče, který se nedokáže přenést přes to, že jeho oblíbená hra má nějaké chyby a rozhodne se jednat prskáním na klávesnici? Já ti něco povím, absence teleportu je totální blbost a je úplně jedno, jestli je to kvůli atmosféře, nebo kvůli tomu, že se to vývojařům nechtělo dělat ;-)

Jen proto, ze si to myslis z toho jeste neni univerzalni pravda. Me zas prijde totalni blbost mit v survival hre teleporty. V CoP je fasttravel treba resen pres NPC za poplatek a v CS funguji "zkratky". Mnohem lepsi reseni nez bezduche teleporty.
Ale autorovi dela i veliky problem najit item oznaceny na mape, takze tomu ani teleporty nepomohou. A resit to modem akorat povede k tomu, ze za chvili pribehne, ze se teleportoval do anomalie nebo mezi nepratele a bude tu brecet znovu.

Žádné předsudky nemám a žádám tě, aby jsi se začal vyjadřovat na vyšší úrovni, tvoje pubertální plky nehodlám číst.

Ano, je to každého volba, zda-li bude využívat rychlý přesun nebo ne. Jde o tu volbu. Pokud ji tedy hra nenabízí, ztrácí tím v gameplayi a degraduje to požitek :-)