Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem h1z1 (D3D OBJECT) Fix Game Error - Code G2

Zdravím borci, cca 20.9 prebehol update hry H1z1 king of the kill.Ja som si hru dnes nainštaloval ale keď hru spúštam napíše mi Failed to create D3D object .Tak som našiel tutoriál na nete ako to opravit tu je video: www.youtube.com ,Ale neviem či robím niečo zle ale ak inštalujem toto: https://www.microsoft.com/en-US/download/details.a spx?id=36805 tak mi to vyhodí ctrlv.cz .Už fakt neviem čo robiť budem každému vdačný za radu čo mi pomože.Ďakujem

loading...

To sis stáhnul teda to kompletní iso a vypálils to jako obraz na DVD? Na tom odkazu to máš přece popsané, pro update 64bitových Windows 7 stačí windows6.1-KB976932-X64.exe. Píšou to tam:

This application installs Sp1 to a 64-bit machine running Windows 7 or Windows Server 2008 R2