Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft - Zákaz builv ve světě, povoleno jen někde...

Zdravím.
Chci se zeptat jestli by nějak šlo udělat abych v celém světě zablokoval stavbu, ničení atd.
Ale chtěl bych to tak abych mohl určit místa kde by to šlo. Takové parcely...
Jde to udělat přes nějaký plugin nebo něco?
Nechce se mi nastavit limit velikosti světa a pak na to celé udělat res... Přes samotný spawn mám res 2000x2000 a už to se dlouho načítá :D

Je tu jeden způsob. Pokud používáš plugin Region společně s WorldEdit tak se to dá nastavit jen jedním příkazem.

/region flag __global__ build deny - tímto příkazem zakážeš stavět a níčit v celém světě Minecraftu :) (platí na mapě kde právě jsi)

Nějak se ti pokusím popsat tento příkaz

region - Je základní příkaz pluginu, jde použít i zkratka rg

flag - Zanmená že chceš měnit vlajku určitého regionu

__global__ - Je název regionu (když budeš mít vytvořený např region "spawn" a budeš chtít něco zakázat v tomto regionu, tak tam napíšeš "spawn") (__global__ je označení pro celý svět) (ty podtržníky tam být MUSÍ!!)

build - Je to vlajka která zakáže stavět a bourat. Celý list vlajek je zde.

deny - Zde jde doplnit jen "allow" nebo "denny" kdy "allow" znamená povoleno a "denny" zakázáno.

Snad jsem ti alespoň trochu pomohl :)