Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dá se tomu věřit?

Dobrý den, dá se věřit stránkám jako G2A.com, Kinguin nebo HRKGame při koupi hry Overwatch? Někde jsem četl, že hry od Blizzardu se nedají koupit jinde než na jejich stránce, je to pravda nebo si na těch stránkách můžu koupit klíč, aniž bych potom brečel? Dík

Ja na zadny stremy nekoukam, takze nevim zeby to kazdej nabizel, ale urcite to nedelaji jen z dobre vule a maj z toho prachy a je jim sumak jestli ti pak nejaky web proda kradeny cdkey. Oni funguji tak, ze maji vetsinu klicu original a do toho "zamichaji" klice z pochybnych zdroju, takze vetsina lidi dostane orinalku a peji na to chvalu jak to bylo levne. Kdyz budes ten nestastnik co schyta kradeny, tak mas smulu, ale tvuj nespokojeny hlas prevalcuje nadseny dav s originalkama, takze tyto weby jentak neskonci.
Kdyz uz chces podvadet, je lepsi kupovat v rusku za MNOHEM nizsi ceny (neni problem kupovat hry za polovicni ci tretinovou cenu) a jet pres VPN. Mas to jeste levnejsi a mnohem "legalnejsi".