Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stuttering ve hrách

Dobrý den, mam novou sestavu asi 2 měsíce. Sestava gtx 960 4gb, i5 4460, 8gb. ve hrách jako jako je csgo při 4:3 rozlišením bez stutteru když zapnu vše fullhd atd msaa a tak dál jen někdy trošku laguje a přeskakuje trošku obraz atd. muže to být třeba monitorem(60hz)? Děkuji

No já nevím, Maxwell už měl taky semipasivní režimy? To se mi nějak nezdá. Jestli tím myslíš to, že jsi měl nastavenou custom chladící křivku přes externí program a grafika tím takto mohla vlivem vyšších teplot trpět, tak ano, záškuby (stuttering) jsou možné. To, co popisují výše (s V-Sync), to by byl tearing (až moc fps), ne stuttering.