Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativy - The Forest

Nazdar, ještě než koupím The Forest, chtěl bych znát vaše názory na tuto hru a taky na podobné hry, popřípadě mě s nějakou seznámit (znám 7 Days to Die, Rust, Stranded Deep (ta je ale myslím bez multiplayeru/coopu) a dále H1Z1 a DayZ). Dík za reakce.

Musíš sám vědět, co od toho chceš, co očekáváš.

Hodně napovědět dokáží gameplaye z YT. Tak jako tak, v případě koupi na Steamu máš 2 hodiny hrací doby, při kterých můžeš hru vrátit za peníze zpět, to jsou při nejmenším 2 způsoby, jak nekupovat zajíce v pytli.

Myslím, že původní koncept DayZ snaží kopírovat spousta her, H1Z1 jsi zmínil, napadá mě ještě Miscreated. Rust jsem hrál jen v betě, to se ale hra už dost změnila a neříkám, že bych si nějakou takovou hru nezahrál, spíše na to nemám čas a každému taky sedne něco jiného.