Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stovky CD a DVD…

Mám tu stovky CD a DVD příloh časopisů Score a Gamestar (časopisy už skončily ve sběru), je mi líto to zanést do sběrného dvora, ale doma to už schraňovat nechci, stejně z toho nebudu nic hrát. Není tam myslím nic novějšího jak z roku 2010 (+/-)

Nemáte někdo zájem?

Třídit se mi to moc nechce, hledat jednotlivosti a ty posílat také spíše ne (nevylučuji v případě nějakého mimořádného zájmu). Seznam dělat nebudu, drbal bych se s tím celý den.

Pár věcí si samozřejmě nechávám, DeusEx či Planescape Torment tam nebude.

K tomu přidám hromadu CD/DVD z PC Worldu, když ještě vycházel.

Vše za cenu poštovného a balného (bude to docela těžké) + nějakou tu kačku k tomu, určitě bychom se domluvili. Případně možný vlastní odvoz (Břeclavsko).

----
Vím, měl bych to dát do sekce bazar, ale tam moc lidí nechodí

loading...

Nebudu celý den probírat stovky médií a vypisovat seznam, co tam všechno je. To to raději vyhodím.

Kolik myslíš, že bude stát poštovné (možná 10kg balík) a balné? Než to zabalím, dovezu na poštu, to také nějaký čas zabere.

300 stovky je zadarmo. To lehce vydělám za hodinu.

Ale samozřejmě tě (ani nikoho jiného) nenutím :-)
Kdyby tu u nás byl nějaký sirotčinec či co, dal bych to jim.