Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno World of Tanks - posádky

Čau všem,

chtěl jsem se zeptat ohledně posádek. Dám příklad, mám tank Panther a Panther II. Oba tanky mají stejné posádky, takže velitele, střelce, řidiče, radistu a nabíječe. Posádku mám přeškolenou na Panthera II, takže velitel má základní zkušenost na 100% a zbytek posádky na 110%, jelikož mají 10% bonus od velitele. Dále má posádka tyto perky:

Velitel: Šestý smysl, opravy (63%)
Střelec: Jemné míření, opravy (63%)
Řidič: Profík, opravy (63%)
Radista: Prostorová představivost, opravy (63%)
Nabíječ: Bezpečné ukládání, opravy (63%)

Když tuto posádku přehodím na Panthera, základní zkušenost velitele je 75% a zbytku posádky 83%. Dotaz zní, je lepší na Panthera používat posádku z Panthera II a přijít o nějakou tu základní zkušenost ale na druhou stranu využívat (a i dále expit) perky, nebo je lepší vyexpit na Panthera posádku novou? Osobně mám pocit, že je lepší mít základní zkušenost na těch 100%, ale nevím. Díky za jakékoliv přínosné informace ohledně posádek.

A jaký má být důvod přehození posádky? O přeškolení na Panthera nic nepíšeš. Na nepřeškolenou posádku se uplatňuje postih. V případě přechodu na vozidlo stejného typu bez přeškolení (tvůj příklad) bude postih -50% zkušeností posádky z každé bitvy.

Takhle, mám Panthera i Panthera II, posádku z Panthera jsem si přeškolil na Panthera II. Panthera ale moc nehraji, jen občas s kolegou v četě, proto jsem nechtěl expit novou posádku, ale pokračovat v expení posádky z Panthera II i za cenu postihu, o kterém píšeš a o kterém vím. Jediný problém je, že když posádku přehodím na Panthera bez přeškolení, tak se jim sníží základní dovednost. A přeškolovat je tam a zpátky se mi nechce. Po více bojích s Pantherem jsem však zjstil, že ty základní dovednosti budou asi nejdůležitější, tank se celkově chová hůře než s vyškolenou posádkou i když zase můžu využívat získané perky. Jinak to asi udělat nepůjde, že?