Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno the crew nejde spustit

Dobrý den mám problém,stáhl jsem si z uplay hru the crew byla zdarma,ale bohůžel nejde mi spustit nehází to žádnou chybu nic, jen to pouze načítá mám win 8.1 a měl bych to rozjet bez problému,díky za rady.

Teď jsem to zkusil pustit.

Hru mám ze Steamu, vyžaduje i UPlay. Po celou dobu spuštění hry se mi ve správci úloh The Crew Helper neobjevuje a ani takový soubor (*exe) nemám na disku.

To musíš dělat pokaždé?

Každopádně je dobré, žes to vyřešil; třeba to pomůže i dalším.