Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem World of Warcraft - Twinstar

Zdravím,
po zhruba 4-5 letech přestávky od wowka jsem tak nějak dostal chut si to opět zahrát.
Vím, dělám chybu, chtěl bych se ale zeptat někoho kdo tam momentálně hraje, jak je na tom ted Twinstar(server Artemis)?
Kolik lidí tam tak hraje(Artemis server)?
Jak se o to starají?
Jaká je komunita lidí?

Jak říkám hrál jsem tam naposledy před více jak 4 roky a tehdy to byl docela fajn free server.

Nebo by jste doporučily spíše oficiální server?
Já právě nikdy na "ofiku" nehrál, neměl jsem dříve nějak moc peněz, abych si to mohl dovolit tak jsem objížděl jen free. Ted si to mohu dovolit, ale trochu se bojím toho skoku, přece jen je oficiální server už někde dál.

Pokud je na serveru jakákoliv mikro-transakce která jde na účet majitele serveru nikoliv po dohodě i na účet blizzardu tak je to zneužití cizí věci.

Nepodniká ? Scapegaming tohle přišlo docela draho.
Jinak ano je to pravda hodně hráčů začínalo na free serverech právě protože děti nemají 300-400 korun měsíčně a rodiče takovou "blbost" málokdy jim budou platit.

Ale nemění to nic na tom že to je pravděpodobně Warez. I když v česku se Warez řeší jen ledabyle.