Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno World of Tanks nákup goldů- chyba

Zdravím, dneska jsem chtěl poprvé tuto hru zadotovat, ale nějak se nedaří. Při platbě kartou mi píše "něco se pokazilo" "nákup se nezdařil" "zkuste to později".
Platby přes internet mám povoleny.. Stává se to občas? Zítra to třeba půjde? Nebo to mám řešit přes support. Nějaké zkušenosti?

No je to s podivem, že nechcou moje peníze :D
To si tak tři dny v kuse z povinnosti splnění úkolu znuděně hraju, abych dostal jedno stání v garáži a po těch třech dnech muk a ztracenýho času se podívam do shopu a zjistím za pětikilo můžu mít těch stání 18 a když budou ve slevě tak 36 :) A hned to byla jasná volba, ale bohužel to nějak nejde.