Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins creed problem

Nazdar,chcem vás poprosiť o radu. Mám dosť zvláštny problém s hrami Assassins creed unity a syndicate. Ide vlastne o to že obe hry často mrznú(hra sa zasekne o potom zase ide), ale čo mi fakt neide do hlavy je, že obe hry ako keby neskoro reagovali na klávesnicu a občas myš. Jednoducho ak stlačím nieakú klávesu tak hra na ňu zareaguje omnoho neskôr niekedy vôbec. Klávesnica a myš sú v poriadku, ak vypnem hru tak fungujú bez problémov. Nepomôže ani keď klávesnicu vytiahnem a znova zapojím, jednoducho to prestane samo a neskôr sa to opakuje. PC má zopár týždňov, nie je zaprášené. Hry som mál nainštalované na netebooku, ktorý mal omnoho nižší výkon ako PC a s ničím takým som sa nestretol. Inač na PC mám nainštalovaného Witchera 3 a funguje bez problémov. Neviete mi prosím pekne niekto poradiť? Budem vám veľmi vďačný. Ďakujem.

Moja zostava: i5 2500
gtx 660ti
8Gb RAM
windows 7 home premium

teraz som vytiahol usb od klavesnice zo vstupu na zadnej strane pc a vlozil ho do vstupu na prednej strane a uz funguje. Samozrejme hra občas ešte stále sekne. Všetky usb vstupy na pc su v poriadku , lebo ked hra nie je zapnuta tak idu vsetky bez problemov. Vedel by si si tipnut v com by mohol byt problem. Zeby sa pocas hranie hry nieakko zhorsil tam vzadu kontakt alebo ja neviem.