Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Playfire pomoct

Ahoj lidi zná někdo stránku playfire? já ji nedávno objevil odehrál jsem pár her třeba Risen 2 a splnil jsem pár Achievementu ale žádné peníze se mi nepřičetly jsem pořád na nule, když kliknu na Rewards tak mi to píše You haven't earned any rewards yet. neví někdo proč mi to píše právě tohle? jakto že nemám žádné nabídky? takže když hraji nějakou hru a splnim nějaké Achievementy tak nic za to nedostanu když nemam žádné nabídky? nemam moct zkušenosti z touhle stránkou a skoro vůbec nevím jak funguje účet na steamu mám propojen ze stránkou, byl bych rád za každou pomoct děkuji.

tady je jedno video watch říká tam že když se splní nějaké Achievementy tak dostaneš za to peníze jak jsem psal výše, ale já bohužel nic nedostal asi se tam musí ještě něco udělat nebo opravdu nevím, nemohl bys to zkusit? stačilo kdybys ses registroval a kliknul na Rewards a tam by mělo byt všechno co musíš splnit a kolik peněz za to dostaneš, já to tam bohužel nemam mě tam píše tahle věta You haven't earned any rewards yet.

to opravdu nevím podle mě mají nějakou smlouvu z obchodem greenmangaming a když Playfire spojíš účet ze steamem a vyděláš nějaké peníze tak budeš muset navštívit stránku greenmangaming kde si ty hry můžeš koupit, podle mě asi aby měly větší náštěvnost a více kupovaly her, hlavně že je to legální no byl bych rád kdyby mi někdo pomohl a něco vysvětlil proč se mi nic nepřipisuje